Menu

İlim Hizmet Araştırma Merkezi

İHAM 2017 Mezunlarını Verdi

İlahiyat Fakültesi öğrencilerini burs, barınma ve eğitim programlarıyla takviye etmeyi hedefleyen İHAM, Fakülte’yi ve İHAM Seminerlerini başarıyla tamamlayan 2017 yılı mezunu 8 kız öğrencisi için mezuniyet töreni düzenledi.

Topkapı Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen programa öğrencilerimiz ve velileri başta olmak üzere Yönetim Kurulu üyelerimiz, Hanımlar Komisyonu üyelerimiz, hocalarımız ve eski mezunlarımız katıldılar. Programımız yemek ikramının ardından  Bıçakçı Alaaddin Camii İmam Hatibi, 2015 Dünya Kur’an okuma  birincisi Hafız İsmail Kaya’nın Kur’an tilavetiyle programa geçildi. İHAM Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Mustafa KARATAŞ’ın  İHAM’ın bugüne geliş serüvenini anlatan konuşmasının ardından veliler adına Ömer Keskin, öğrenciler adına Müberra Şeyma Keskin birer konuşma yaptılar. Hocalarımız adına İHAM’ın baş hocası ve en emektar hocamız Ahmet Çığman ilimle alakalı kısa bir konuşma yaptı. Programımız öğrencilerimize başarı belgesi ve hediyelerinin takdimi ile sona erdi.

Bu güzel program vesilesiyle bir kez daha ilim yolunda dolu dolu beş yıl harcayan kıymetli öğrencilerimizi tebrik ediyor, bu başarıda emeği geçen başta hocalarımız olmak üzere üyelerimize ve gönüllülerimize teşekkür ediyoruz.